PROGRAM - ŠKOLY V PRÍRODE

V rámci aktivít pre Školy v prírode zabezpečujeme program, ktorý štandardne začína vždy v popoludňajších hodinách t.j. od 14:00 do 17:00 hod.
popoludňajšími aktivitami a po večeri t.j. od 19:00 do 21:00 večernými aktivitami.


V ponuke máme tieto programové dni:

1. deň ZÁHADA STRATENÉHO POKLADU
deti sa vydajú po stopách strateného pokladu, lúštia záhady, riešia rébusy, túlajú sa prírodou a počas večernej aktivity spoločne delia ulovený poklad pre najlepších detektívov.

2. deň OLYMPIÁDA
deti sa spoločne ale aj individuálne ponoria do tajov olympiády, v tvorivých dielňach si pripravia vlajky, zástavy a medialy, spoločne precestujú celý svet, zúčastnia sa netradičných olympijských hier, na večernom slávnostnom vyhodnotení budeme dekorovať najlepších olympionikov v škole v prírode.

3. deň VTEDY NA DIVOKOM ZÁPADE
pre deti sú pripravené pohybové aktivity v prírode, ktoré sprevádzali malých indiánov a kovbojov počas ich detstva. Netradičné indiánske tance a westernové piesne budú príjemným spestrením pri večernej opekačke.

4​. deň PIRÁTI KARIBIKU
popoludnie plné dobrodružstiev a výprav za bájnym svetom pirátov, aktivity, počas ktorých deti budú veliť rôznym flotilám sveta, vyskúšajú si život pirátov ale aj vojakov, ktorí sa ich snažia dolapiť. Počas večernej aktivity deti zažijú nefalšovanú pirátsku zábavu na palube lodi.

Klient má možnosť si programové dni vyskladať podľa vlastného uváženia a rozhodnutia ak požadovaný program nie je rezervovaný v rovnakom termíne v inom zariadení v ŠvP.
 
Každý programový deň obsahuje pohybové, vedomostné, tvorivé, hudobné a taktiež tanečné časti tak aby si každé dieťa a každý účastník prišiel na svoje.

Zmena programu a témy z dôvodu počtu detí, ich vekového zloženia a najmä na základe poveternostných podmienok vyhradená.  


Súčasťou programu sú aj ceny do jednotlivých súťaží, ktoré v rámci aktivít prebehnú a taktiež materiál potrebný na ich zabezpečenie.

Pre školy v prírode vieme za bezkonkurenčné ceny zabezpečiť skákacie atrakcie a jazdu na štvorkolkách.

S úctou a na spoluprácu sa teší
Animačný tím M21


Kontakt: +421 908 023 666, +421 904 169 969, 21sipo@gmail.com, mladez21@yahoo.com

FB: Animačný program na kľúč https://www.facebook.com/groups/261170890754891/http://


FOTOGALÉRIA z realizovaných podujatí

prev next