PROGRAM - KARNEVALOVO

Príprava programu
 ide o rôzne súťaže pre účastníkov karnevalu od tanečných, pohybových až po spevácke podľa zloženia a veku detí. Súčasťou poplatku sú aj ceny pre jednotlivých  výhercov nami pripravených súťaží a aktivít.
Vystúpenie Šaša / kúzelníka
 podľa vekovej hranice účastníkov Vášho podujatia vás šašo/kúzelník zavedie do sveta kúzel a mágie a pre účastníkov podujatia má pripravené zábavné a úsmev  vyvolávajúce aktivity a „gagy“.
Ozvučenie a osvetlenie podujatia
  zabezpečenie hudobnej produkcie a vhodného osvetlenia podľa podmienok v ktorých sa podujatie uskutoční vrátane zabezpečenia vhodného ozvučenia.
Výzdoba priestorov na podujatie
  na základe niekoľko ročných skúsenosti vieme aké stresujúce je pripraviť akékoľvek podujatie. V tejto položke je zahrnutá výzdoba priestorov rôznymi kulisami určenými na výzdobu podujatí a rôznych dekoratívnych prvkov podľa želania klienta.
Účasť maskotov
  pre účely Vášho podujatia vieme za bezkonkurenčné ceny pripraviť profesionálnych maskotov, ktorí sa v určitých časových intervaloch pohybujú medzi Vašimi klientami, samozrejmosťou je aj možnosť fotenia sa s Vami vybranými maskotmi.
Maľovanie na tvár
  počas programu a trvania podujatia bude prebiehať maľovanie na tvár pre účastníkov zdarma na základe vybraného motívu alebo motívov. Maľovanie je časovo náročné a poplatok je stanovený na určitý počet účastníkov.
Výroba postavičiek z balónov
  počas podujatia pripravíme a v závere podujatia odovzdáme účastníkom na základe Vašej požiadavky z nafúknutých balónov rôzne postavičky, zvieratá alebo predmety. Ide o tzv. balónové modelovanie.
Povinný poplatok:
  Náklady spojené s dopravou na podujatie ...................................................................... od 20,- € - poplatok za dopravu na a z podujatia v okrese Bardejov, mimo okresu  Bardejov závisí tento poplatok od vzdialenosti. V takomto prípade začína poplatok od sumy 30,- €.

Samozrejme z ponúknutých služieb máte možnosť vyskladať si objednávku podľa svojich predstáv a potrieb. Dodatočné a detailné požiadavky sú vecou dohody konkrétneho podujatia.

S úctou a na spoluprácu sa teší
Animačný tím M21


Kontakt: +421 908 023 666, +421 904 169 969, 21sipo@gmail.com, mladez21@yahoo.com

FB: Animačný program na kľúč https://www.facebook.com/groups/261170890754891/http://


FOTOGALÉRIA z realizovaných podujatí

prev next