PROGRAM - MDD - Medzinárodný deň detí


V rámci osláv Medzinárodného dňa detí zabezpečujeme program, ktorý si môžete vyskladať z tejto ponuky:


01. Príprava programu
príprava a realizácia rôznych súťaží a aktivít formou stanovíšť prípadne pódiovým systémom, pre vašich klientov od pohybových, kreatívnych, tanečných
až po spevácke podľa zloženia a veku klientov, súčasťou poplatku sú aj ceny pre jednotlivých výhercov
02. Ozvučenie a osvetlenie podujatia
zabezpečenie DJ hudobnej produkcie, vhodného ozvučenia podľa podmienok v ktorých sa podujatie uskutoční, v prípade potreby aj DJ osvetlenia podľa podmienok podujatia.
03. Výzdoba priestorov na podujatie
na základe niekoľko ročných skúsenosti vieme aké stresujúce je pripraviť akékoľvek podujatie. V tejto položke je zahrnutá výzdoba priestorov rôznymi kulisami najčastejšie vo forme balónovej výzdoby alebo inými na výzdobu potrebnými časťami.
04. Služby konferencierov a moderátorov
pre účely vášho podujatia vieme zabezpečiť skúsených moderátorov, konferencierov prípadne skúsený personál, ktorý zabezpečí napr. predaj tomboly, vstupeniek alebo môže vhodne šíriť reklamu Vašich sponzorov predajom prípadne rozdávaním informácií.
05. Účasť maskotov
pre účely Vášho podujatia vieme za bezkonkurenčné ceny pripraviť maskotov, ktorí sa v určitých časových intervaloch pohybujú medzi Vašimi klientami s možnosťou fotenia, prípadne na požiadanie vieme maskotov vhodne doplniť do Vášho programu. Maskot je vždy ponúkaný aj s animátorom, takže nie je potrebná žiadna ďalšia osoba na jeho obsluhu.
06. Maľovanie na tvár
počas trvania Vášho podujatia bude prebiehať maľovanie na tvár pre detských účastníkov na základe vybraného obrázku resp. obrázkov, počtu klientov a typu podujatia.
07. Výroba postavičiek z balónov
počas podujatia pripravíme na Vaše želanie z nafúknutých balónov rôzne zvieratá alebo predmety. Ide o tzv. balónové modelovanie, ktoré je milým darčekom pre každé dieťa.
08. Skákacie a šmýkacie atrakcie
počas Vášho podujatia vieme pre Vašich detských klientov zabezpečiť skákacie a šmýkacie atrakcie podľa Vašich požiadaviek a predstavy za bezkonkurenčné ceny vrátane obsluhy.

Povinný poplatok:
  Náklady spojené s dopravou na podujatie ...................................................................... od 20,- € - poplatok za dopravu na a z podujatia v okrese Bardejov, mimo okresu  Bardejov závisí tento poplatok od vzdialenosti. V takomto prípade začína poplatok od sumy 30,- €.

Samozrejme z ponúknutých služieb máte možnosť vyskladať si objednávku podľa svojich predstáv a potrieb. Dodatočné a detailné požiadavky sú vecou dohody konkrétneho podujatia.


S úctou a na spoluprácu sa teší
Animačný tím M21


Kontakt: +421 908 023 666, +421 904 169 969, 21sipo@gmail.com, mladez21@yahoo.com

FB: Animačný program na kľúč https://www.facebook.com/groups/261170890754891/http://


FOTOGALÉRIA z realizovaných podujatí

prev next