Animačný program pre deti na narodeninové oslavy zvyčajne pozostáva z:

- rôznych hier pre deti,

- tvorivých dielní, 

- modelovania balónov, 

- maľovania na tvár 

Program štandardne  trvá max. do 3 hodín.


Na základe poskytnutých informácií o približnom počte a vekovom zložení detských hostí oslavy, 

Vám stanovíme poplatok za animačné služby.


Povinný poplatok: Náklady spojené s dopravou na podujatie ...................................................................... od 20,- € - poplatok za dopravu na a z podujatia v okrese Bardejov, mimo okresu  Bardejov závisí tento poplatok od vzdialenosti. V takomto prípade začína poplatok od sumy 30,- €.


Na narodeninovej oslave nevieme ovplyvniť, ktoré dieťa sa do programu ako zapojí. Záleží to od veku a nálady dieťaťa, či bude s nami počas celého programu, alebo absolvuje len časť. 


V prípade potreby a záujmu vieme poskytnúť aj: 

Výzdoba priestorov na podujatie 

 na základe niekoľko ročných skúsenosti vieme aké stresujúce je pripraviť akékoľvek podujatie. V tejto položke je zahrnutá výzdoba priestorov rôznymi kulisami určenými na výzdobu podujatí a rôznych dekoratívnych prvkov podľa želania klienta.

Účasť maskotov 

 pre účely Vášho podujatia vieme za bezkonkurenčné ceny pripraviť profesionálnych maskotov, ktorí sa v určitých časových intervaloch pohybujú medzi Vašimi klientami, samozrejmosťou je aj možnosť fotenia sa s Vami vybranými maskotmi.

Skákacie a šmýkacie atrakcie
počas Vášho podujatia vieme pre Vašich detských klientov zabezpečiť skákacie a šmýkacie atrakcie podľa Vašich požiadaviek a predstavy za bezkonkurenčné ceny vrátane obsluhy.


S úctou a na spoluprácu sa teší

Animačný tím M21


Kontakt: +421 908 023 666, +421 904 169 969, 21sipo@gmail.com, mladez21@yahoo.com FB: Animačný program na kľúč https://www.facebook.com/groups/261170890754891/http://

FOTOGALÉRIA z realizovaných podujatí

prev next