PROGRAM - MIKULÁŠ

  V rámci projektu MIKULÁŠ si môžete vybrať z našej ponuky:

Príbeh o Mikulášovi
 pre detské publikum je pripravený originálny príbeh vo forme scénky v trvaní približne 20 minút so všetkým čo k tomu patrí: kulisy, kostýmy k téme        Mikuláš vrátane vhodného ozvučenia o osvetlenia. Scénka je originálnym „predskokanom“ pred samotným príchodom Mikuláša, tak aby bol príchod Mikuláša k deťom čo najoriginálnejší.

Zabezpečenie príchodu Mikuláša so sprievodom
na základe Vašej požiadavky príde Mikuláš v sprievode anjela, čerta a škriatkov. V prípade potreby rozdá deťom Vami pripravené darčeky. Súčasťou poplatku je aj  prípadné fotenie. V ponuke máme: Santa Clausa alebo Nikolaja.

Ozvučenie a osvetlenie podujatia
 zabezpečenie hudobnej produkcie a vhodného osvetlenia podľa podmienok v ktorých sa podujatie uskutoční vrátane organizovanej diskotéky pod názvom mini disko.

Výzdoba priestorov na podujatie
 na základe niekoľko ročných skúsenosti vieme aké stresujúce je pripraviť akékoľvek podujatie. V tejto položke je zahrnutá výzdoba priestorov rôznymi kulisami určenými na výzdobu podujatí ako aj iných pre podujatie potrebných častí.

Tvorivé dielne
 pre detských klientov sú pripravené tvorivé dielne, počas, ktorých deti vyrábajú rôzne predmety a výrobky, ktoré súvisia s témou podujatia. Súčasťou poplatku je aj  spotrebný materiál na prípravy daných výrobkov a samozrejme potrebný personál.

Účasť maskotov
 pre účely Vášho podujatia vieme za bezkonkurenčné ceny pripraviť maskotov, ktorí sa v určitých časových intervaloch pohybujú medzi Vašimi klientami s možnosťou fotenia. Viac o ponúkaných a dostupných maskotoch nájdete na : /animačný-program-na-kľúč1/penájom-maskotov

Účasť animátorov na iných aktivitách
 v prípade iných požiadaviek klienta napr. vítanie hostí, stavanie snehuliakov, balenie darčekov alebo iných častí programu predmetného podujatia.

Maľovanie na tvár
 počas programu a trvania podujatia bude prebiehať maľovanie na tvár pre účastníkov zdarma na základe vybraného obrázku, počtu klientov a typu podujatia .

Výroba postavičiek z balónov
 počas podujatia bude prebiehať priamo pred očami účastníkov na ich želanie výroba rôznych predmetov, vecí, zvierat z nafúknutých balónov zdarma. Ide o tzv. balónové modelovanie.

Povinný poplatok:

   Náklady spojené s dopravou na podujatie - poplatok za dopravu na a z podujatia v okrese Bardejov, mimo okresu Bardejov závisí tento poplatok od vzdialenosti v  takomto prípade začína poplatok od sumy 30 eur.


Samozrejme z ponúknutých služieb máte možnosť vyskladať si objednávku podľa svojej predstavy a požiadaviek.

Dodatočné a detailné požiadavky sú vecou dohody konkrétneho podujatia.


S pozdravom Animačný tím M21


Kontakt: 0908 023 666, 0904 169 969, mladez21@yahoo.com,

FB: Animačný program na kľúč https://www.facebook.com/groups/261170890754891/http://


FOTOGALÉRIA z realizovaných podujatí

prev next